Шановний відвідувач!

КП Бердичівтеплоенерго пропонує скористатися сервісом отримання Вашого рахунку за допомогою інтернету.

Для користування сервісом «Ваш рахунок» Ви маєте бути споживачем теплової енергії та послуг з централізованого опалення, що виробляються та/або надаються КП «Бердичівтеплоенерго» та мати укладений договір «Про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води».

Якщо Ви є споживачем теплової енергії та послуг з централізованого опалення, що виробляються та/або надаються КП «Бердичівтеплоенерго», але не уклали договір «Про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води» і бажаєте використовувати сервіс «Ваш рахунок» зверніться до нас для укладання договору за адресою м.Бердичів, вул. Шевченка,23.
Якщо Ви не є споживачем теплової енергії та послуг з централізованого опалення, що виробляються та/або надаються КП «Бердичівтеплоенерго», будь-ласка, поверніться на головну сторінку сайту.

Натискаючи кнопку «Долучитися» Ви підтверджуєте, що Ви є споживачем теплової енергії та послуг з централізованого опалення, що виробляються та/або надаються КП «Бердичівтеплоенерго», та маєте укладений договір «Про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води».

Долучитися